Афганістан – ти біль в моїй душі

Дата: 13.02.2019 16:07

Напередодні 30 річниці дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, в честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Гуменецькому сільському будинку культури зібралася громада Гуменецької сільської ради 12 лютого на вечір-вшанування воїнів-афганців «Афганістан – ти біль в моїй душі».

Запрошені воїни-афганці:

Фіялковський Петро Антонович
Верховий Микола Миколайович
Бабчук Вітор Михайлович
Ціхоцький Анатолій Омелянович
Кімаківський Володимир Вікторович
Пахолюк Анатолій Олександрович
Роговський Володимир Володимирович
Корбут Василь Дмитрович
Шушкевич Антон Борисович
Цішковський Віктор Борисович
Бабінський Валентин Анатолійович
Загородній Володимир Михайлович
Бабійчук Іван Михайлович
Соколовський Віктор Анатолійович

Хвилиною мовчання віддали шану пам’яті нашому односельцю Ковальчуку Олександру Івановичу (с.Супрунківці), який загинув в Афганістані 15 червня 1983 року.

Від імені сільського голови до ветеранів та воїнів-інтернаціоналістів з привітальним словом звернулася завідуюча військово-облікового бюро Лариса Антонівна Блажко: "Глибока шана та повага вашій мужності та самовідданій праці. Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні. Хай довгим та щасливим буде ваш життєвий шлях. Наснаги вам, здоров’я, добра, благополуччя!" Воїнів-афганців вшанували цінними подарунками.

В програмі заходу прозвучали музичні номери у виконанні:

- народного вокального колективу «Подолянки» сільського будинку культури с.Гуменці,

- народного аматорського колективу «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури,

- вірш про Україну декламувала Валерія із Слобідко-Гуменецького сільського клубу,

- соліста із Сахкамінського сільського клубу Тетяни Гордимчук,

- Нігинського сільського будинку культури - Віталіна Козак,

- Думанівського сільського будинку культури - Олександр Кульчицький,

- Гуменецького сільського будинку культури - Ольга Юрчук,

- інструментального ансамблю Вербецького сільського клубу,

та дуету Ігоря Чупруна і Віталія Барабащука.

На завершення організатори свята побажали всім присутнім здоров’я, миру, щастя, душевного спокою, злагоди, добробуту у великому домі, названому – Україна.