Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта

Дата: 11.02.2019 11:16

1. Вид та назва регуляторного акта.

проект рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Гуменецької сільської ради».

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

КП «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акта:

проект рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Гуменецької сільської ради» розроблено з ціллю реалізації принципу послідовності та передбачуваності прийняття рішень, спрощення процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 08 січня 2019 р. по 08 лютого 2019 р.

5. Тип відстеження: базове.

6. Методи одержання результатів відстеження: статистичний метод.

7.  Дані та припущення на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних:

Відстеження результативності регуляторного акта здійснено на основі створення єдиного підходу до врегулювання відносин між організацією, яка надає послуги з централізованого водопостачання та водовідведення і споживачами.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності актів:

Після набрання чинності рішення «Про затвердження Процедури встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Гуменецької сільської ради» його результативність визначається такими кількісними та якісними показниками:

1) тривалість процедури розгляду розрахунків економічно обгрунтованих витрат для встановлення або погодження тарифів – 30 днів;

2) кількістю суб'єктів господарювання на яких поширюється дія акта.

Регуляторний акт поширюється на суб’єктів господарювання, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, крім централізованого водопостачання та водовідведення за нерегульованим тарифом. Станом на 01.01.2019 р. – 1 ліцензіат;

3) Рівнем поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта.

Повідомлення про оприлюднення, проект даного рішення та аналіз його регуляторного впливу попередньо були опубліковані на офіційній сторінці Гуменецької сільської ради (https://gumenetska-gromada.gov.ua).

У термін, передбачений для обговорення проекту рішення, до розробника проекту не надходило пропозицій та зауважень.

Отже, рівень поінформованості суб'єктів господарювання та/або фізичних осіб з основних положень акта середній.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей.

Прийняття регуляторного акта забезпечить установлення чітких вимог до процедури подання, розгляду та затвердження тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення на території Гуменецької сільської ради.

Ступінь досягнення визначених цілей можливо буде відстежити під час проведення повторного відстеження.