42 (позачергова) сесія VII скликання від 21 січня 2019 року

Перелік рішень
сорок другої (позачергової) сесії сільської ради VІІ скликання
від 21 січня 2019 року

Рішення 1 Про внесення змін до рішення тридцять п’ятої сесії Гуменецької сільської ради VII скликання від 08.06.2018 року №5 «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік».
Рішення 2 Про взяття на баланс Гуменецької сільської ради домоволодіння (житлового будинку).
Рішення 3 Про погодження контракту із директором комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Гуменецької сільської ради.
Рішення 4 Про затвердження переліку об’єктів, на яких порушники закону будуть виконувати громадські роботи, та видів таких робіт.
Рішення 5 Про припинення приватизації об’єктів комунальної власності.
Рішення 6 Про продаж комунального майна.
Рішення 7 Про надання матеріальної допомоги учасникам фестивалю колядок і щедрівок «Від Різдва до Йордана».
Рішення 8 Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій в Афганістані.
Рішення 9 Про надання матеріальної допомоги жінкам: вдовам ВВв, учасникам бойових дій, інвалідам, матерям-героїням, працівникам-ветеранам сільської ради та орденоносцям.
Рішення 10 Про надання матеріальної допомоги.