Тренер-викладач ДЮСШ "Лідер" отримав подяку НОК України
Дата: 29.12.2018 11:15
Кількість переглядів: 625
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/small/lider_20181229_1.jpg) |
Вчитель Гуменецького НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія", тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ "Лідер" був відзначений грамотою Хмельницької ОДА за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху та пропаганди здорового способу життя за підсумками 2018 року, сертифікатом на 5000 гривень "Кращий спортсмен ветеранського спорту", а також подякою Національного олімпійського комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.
Вітаємо Миколу Миколайовича, бажаємо спортивного довголіття та нових перемог на обласному, Всеукраїнському та міжнародному рівні.
|
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_1.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_2.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_3.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_4.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_5.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_6.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04406880/gallery/large/lider_20181229_7.jpg)
« повернутися