Новорічне свято (+відео)

Дата: 29.12.2018 10:42

Великозалісся (НВК), Слобідка-Гуменецька, Малозалісся, Гуменці, Абрикосівка, Голосків (Кептинці), Великозалісся, Нігин, Залісся Друге:

Новий рік – найчарівніше і найочікуваніше свято. Його однаково люблять і діти, і дорослі. У цей день відбуваються дива, здійснюються найсміливіші мрії та найзаповітніші бажання.

28 грудня вихованці ДНЗ та учні 2-4 класів філії Великозаліського НВК побували в новорічній казці. Всі діти перетворились на казкових героїв і завдяки своїм вмінням зробили свято неперевершеним.

Особливим чарівним моментом стала поява головних героїв свята Діда Мороза та Снігурочки, яких так чекала дітвора. Учні прийняли участь у різних конкурсах, іграх, розгадуванні загадок, танцювали та водили хороводи.

За сприяння голови Гуменецької сільської ради ОТГ Абдулкадирової І. Г. діти отримали солодкі подарунки на свято Миколая. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нам. Також дякуємо ТОВ «Баркософт-Агро 3» за організацію подарунків учням до Новорічного свята.

Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!

Хай вам всім Бог посилає своє благословення на ваші добрі діла!

Від імені голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г. староста с.Слобідка-Гуменецька Блажко Ю.Й. та працівники культури Кодовбецька Я.Ю., Сороката І.М. привітали найстарших жителів, одиноких та фельдшера із наступаючим Новим Роком.

Побажали, насамперед, міцного здоров’я, мирного неба і многая-многая літ.

Фото без опису 29 грудня у Слобідко-Гуменецькому клубі проведено конкурсно-розважальну програму "Новорічні пригоди Бабусі Ягусі"

З Новим роком, українці!
Хай в квартирі і хатинці
Заіскриться вогник чуда,
Хай добро до вас прибуде.

29 грудня в селі Малозалісся відбувся флешмоб Новий Рік іде на Україну…

У нічний казковий час
Рік Новий прийшов до нас,
Він приніс свої вітання
І найкращі побажання –
І людині, і родині,
Рідній неньці Україні!

Під зелену, під ялинку
Ставив Дід Мороз корзинку:
В ній цукерки та пакунки,
В ній солодощі, дарунки.

30 грудня 2018 року жителі с. Малозалісся приймали новорічні вітання від аматорів сільського клубу.

З наступаючим Новим роком!
Ось ще один рік пройшов.
Кожен щось дуже гарне,
Для себе в цей рік знайшов.
Принесе нехай усім рік наступаючий
Радість – в будинку, в серця – любов,
Світло надії не згасаючий
Нехай сяє нам знову і знову!

29 грудня в Гуменецькому сільському будинку культури відбувся Новорічний бал-маскарад, вітання Діда Мороза та Снігурочки, конкурси, розваги, діти отримали новорічні подарунки та призи.

Ведучі привітали іще раз з Новим Роком! Побажали всім в наступному році виконання бажань! Хай збудеться все те найпотаємніше, що кожен з нас вважає блакитною мрією.

Новорічні витівки Баби Яги та її друзів

30 грудня у сільському клубі села Абрикосівки лунав веселий сміх малюків і дорослих на святі "Новорічні витівки Баби Яги". Вихованці ДНЗ " Перлинка", їхні батьки, працівники садочка, школярі подарували глядачам безліч позитивних емоцій.

З Новорічними святами усіх присутніх привітали завідувач дошкільного навчального закладу "Перлинка" Галина Петрик та староста сіл Абрикосівка і Корчівка Оксана Костовська, яка подякувала за надані подарунки відділу освіти Гуменецької сільської ради і ТОВ "Промтехтранс".

Фото без опису 30 грудня у клубі села Голосків (Кептинці) відбувся Новорічний святковий вечір.

Новорічна заметіль!

Хай Новий рік приходить в дім
В прикрасах ялинкових!
Хай буде більше в році цім
Днів сонячних чудових,
Що плинуть тихо, як вода,
У щасті та надії.
В ці найчарівніші свята
Хай здійснюються мрії!

Новий рік найочікуваніше свято. Його люблять і дорослі і малі.

30 грудня в Великозаліському сільському будинку культури відбувся новорічний концерт. Учасники художньої самодіяльності порадували глядачів колядками, піснями, смішними мініатюрами. Дід Мороз і Снігурочка засіяли всіх присутніх у залі та побажали миру, щастя, добробуту. А діти підготувавши новорічні вірші одержали від Діда Мороза солодкі подарунки.

З Новим роком! З добрим роком,
Що ступа невтомним кроком
На вкраїнську землю рідну,
Мирну, гарну і привітну,
Добру, щедру і щасливу,
І багату, і красиву.
Рік Новий ми зустрічаєм!
Всю громаду щиро привітаєм!

В Нігинському сільському будинку культури відбулося новорічне свято «Новорічна круговерть». Всі учасники свята, а також і глядачі, поринули в дивовижний світ зимової казки. Свої творчі таланти показали діти в новорічних інсценівках. З вітальним словом до усіх присутніх в залі звернувся староста села Нігин Сосула Олександр Миколайович.

З Новим Роком!!!

НОВИЙ РІК НА ПОРОЗІ

Щедрий вечір! Добрий вечір!
На щастя, на здоров’я,
На Новий рік.

Новорічні свята, мабуть найсвітліші свята в нашому повсякденному житті, які люблять і діти, і дорослі. У ці дні всі ми стаємо в глибині душі маленькими дітьми, які чекають приходу Діда Мороза з мішком подарунків.

І неважливо, що ми давно не віримо в цього сивого дідуся, але щороку ми намагаємося зробити свято веселим і безтурботним
29 грудня 2018 року в БК села Залісся Друге відбувся святковий новорічний концерт «Під Новий рік».

З вітальним словом до глядачів звернувся староста сіл Залісся Друге та Дубинки Віталій Сьомко.

На заході було весело та гамірно. Звучали новорічні привітання, пісні, колядки та цікаві сценки. Діти отримали солодкі подарунки від Діда Мороза.

Відео привітань з Новим роком та Різдвом Христовим (Гуменці, Пудлівці, Нігин, Вербка):