A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит»

Дата: 20.12.2018 14:55
Кількість переглядів: 102

18 грудня 2018 року відбувся I етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів наукового товариства «Ерудит» Гуменецької сільської ради. Метою якого є формування учнівської молоді базових дослідницьких компетентностей у процесі науково-дослідницької діяльності.

На І етап конкурсу-захисту було представлено 11 наукових робіт юних дослідників із 5 закладів загальної середньої освіти громади 8-11 класів у 9 наукових секціях.

За підсумками журі маємо такі результати:

1. Секція: зарубіжна література

ІІ місце – Пономаренко Діана Борисівна, учениця 10 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (педагогічний керівник - Стебніцька Елла Леонідівна)

ІІІ місце – Кищук Ілона Василівна, учениця 9 класу Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів (педагогічний керівник Тарнавська Алла Михайлівна)

2. Секція: англійська мова

ІІ місце – Белих Єлизавета Олександрівна, учениця 9 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (педагогічний керівник Чапай Вікторія Миколаївна)

3. Секція: географія та ландшафтознавство

ІІ місце – Старицька Анжеліка Віталіївна, учениця 9 класу Заліського -2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ступенів та ДНЗ (педагогічний керівник Снігур Валентина Григорівна)

4. Секція: валеології

ІІІ місце – Костюк Марія Василівна, учениця 9 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» ( педагогічний керівник Пазюк Ліна Олексіївна)

5. Секція: агрономія

ІІ місце – Ушпалевич Марта Олександрівна, учениця 11 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (педагогічний керівник Костюк Олена Анатоліївна)

6. Секція: правознавство

ІІІ місце – Тодосійчук Антоніна Миколаївна, учениця 8 класу Колубаївського НВК у складі ЗОШ І-ІІ ступенів та ДНЗ (педагогічний керівник Ацкевич Лілія Леонідівна)

7. Секція: математика

ІІ місце – Грабовський Артем Віталійович, учень 9 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (педагогічний керівник Луцик Роман Володимирович)

8. Секція: охорона довкілля та раціональне природокористування

ІІІ місце – Пукас Марина Іванівна, учениця 8 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» (педагогічний керівник Хабовська Катерина Вікторівна)

9. Секція: історія України

за участь - Палійчук Владислав Миколайович, учень 11 класу Нігинської ЗОШ І-ІІІ ступенів ( педагогічний керівник Іваніцький Ярослав Метиславович)

за участь – Палійчук Юлія Миколаївна, учениця 9 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ степенів, гімназія» (педагогічний керівник Бзинко Тамара Миронівна)

Бажаємо майбутнім великим науковцям наснаги, подальших успіхів у науково-дослідницькій діяльності для подальшого розвитку української науки!



« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора