Засяяла ялинка на головній площі Гуменецької громади (+відео)

Дата: 19.12.2018 19:17

У кожній країні у кожній сім’ї є певні традиції святкування Святого Миколая, Нового року і Різдва. Але обов’язковим атрибутом всіх свят залишається ялинка.

В цю зимову пору, коли земля одягла білосніжну шубу заметів, а новорічний настрій наповнив душу хвилюючим очікуванням свята, ми 19 грудня в день Святого Миколая зібралися великою, дружньою родиною на центральній площі нашої Гуменецької громади, для урочистого відкриття головної Новорічної ялинки.

Урочисту подію – розпочати новорічні та різдвяні свята та засвітити головну ялинку нашої громади – надали нашому сільському голові Інні Григорівні Абдулкадировій.

Інна Григорівна побажала всім новорічних див, бадьорого настрою, хай колядники засіють у кожному домі добро і злагоду, а Боже благословення береже ваші сім‘ї, близьких та друзів!