Увага! Очікується ускладнення погодних умов!

Дата: 12.12.2018 14:49

За прогнозом українського Гідрометцентру внаслідок впливу активного циклону 13-14 грудня на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, слабка хуртовина, вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби від 4 °C морозу до 1 °C тепла на дорогах ожеледиця.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках вулиць і доріг, що становитиме 2 (жовтий) рівень загрози порушення руху автотранспорту, роботи електричних мереж, комунального господарства та будівельної галузі.