Повідомлення про результати конкурсу з оцінки комунального майна

Дата: 26.11.2018 13:41

КОМІСІЯ З ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За результатами конкурсу (проведено 26.11.2018 р.) з проведення експертної оцінки майна:

1) Будівля і сарай. Загальна площа: будівля-118,6 м.кв., сарай-32 м.кв. Знаходиться за адресою: с. Супрунківці, вул. Олександра Ковальчука, 17, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл.; 2) Нежитлова будівля. Загальна площа: 335,6 м.кв. Знаходиться за адресою: с. Залісся Друге, вул. Кармалюка, 18, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл.; 3) Будівля. Загальна площа: частина будівлі-84,5 м.кв., частина будівлі-225,3 м.кв., будівля з надбудовою-90,9 м.кв. знаходиться за межами с-ща Сахкамінь, вул. Залізнична, 6, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл.; 4) Будівля і склад. Загальна площа: будівля-460,2 м.кв., склад-131,9 м.кв. Знаходиться за адресою: с. Абрикосівка, провулок Шевченка, 8-В, Кам’янець-Подільського р-ну, Хмельницької обл. Переможцями було визнано ФОП Гринів В.І. (об’єкт №2),  ФОП Шайковську С.П. (об’єкт №1) та ФОП Гавщук О.В. (об’єкт №3,4).