Вихованці ДЮСШ «Лідер» привезли медалі з Дунаєвець

Дата: 27.11.2018 11:13

23 листопада у м. Дунаївці відбулась відкрита першість Дунаєвецької ДЮСШ з легкоатлетичних стрибків. Вихованці відділення легкої атлетики ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ здобули п’ять призових місць.

У віковій категорії 2008 року народження і молодші Кшемінський Андрій посів перше місце зі стрибків у висоту та довжину, Луцик Катерина посіла друге місце зі стрибків у висоту, а Біла Олександра стала другою зі стрибків у довжину.

У віковій категорії серед юнаків 2004-2005 року народження Подшивалов Андрій посів третє місце зі стрибків у довжину.

Команду готували тренери-викладачі ДЮСШ «Лідер» Дубчак Микола Миколайович та Кшемінський Сергій Сергійович.