Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 09.11.2018 10:04

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 09.11.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (спорудження вітрової електростанції на земельній ділянці кадастровий № 6822480100:02:004:0009) за межами сіл Колубаївці та Корчівка на території Гуменецької сільської ради Кам’янець- Подільського району Хмельницької області.

Проект детального плану території розроблений на замовлення Кам’янець-Подільської райдержадміністрації згідно розпорядження голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації №646/2018-р від 26.10.2018р. за зверненням гр. Лазарчук Інни Володимирівни.

Розробником проекту детального плану території є ФОП Шахуб Мілуді.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради https://gumenetska-gromada.gov.ua та в адмінприміщенні Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 69 с. Гуменці (понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год.). За вказаною адресою також приймаються пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території. Графічні інформаційні матеріали розміщені на фасаді будинку культури Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 68 с. Гуменці. Телефон для довідок 7-59-10.

Пропозиції щодо детального плану подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 30 днів.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – Сороката Ніла Степанівна.

Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися 10.12.2018р. о 13:00 год в сесійному залі приміщення Гуменецької сільської ради за адресою: вул. Першотравнева, 69 с. Гуменці.

Процедура проведення громадських слухань проводиться у відповідності до статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" від 17 лютого 2011 року № 3038-VI  та  "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011р. N 555.

Витяг з "Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні", затвердженого Постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 р. N 555

Розпорядження Кам’янець-Подільської РДА № 646/2018-р від 26.10.2018

Техніко-економічні показники

Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності