Інформаційне повідомлення про результати конкурсу з проведення експертної оцінки комунального майна

Дата: 05.11.2018 11:14

КОМІСІЯ З ВІДБОРУ СУБ'ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ГУМЕНЕЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

За результатами конкурсу (проведено 05.11.2018р.) з проведення експертної оцінки майна: будинку бібліотеки, що знаходиться за адресою: вулиця Коцюбинського, 8-А, село Голосків, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області, автомобіля ГАЗ 5312 спеціалізованого вантажного цистерни асенізаційної – С, екскаватора ЕО-2621В, автомобіля ГАЗ 5327 переможцем було визнано ФОП Гринів В.І. (по оцінці майна: автомобіля ГАЗ 5312 спеціалізованого вантажного цистерни асенізаційної – С, екскаватора ЕО-2621В, автомобіля ГАЗ 5327)  та ФОП Шайковську С.П. (по оцінці майна: будинку бібліотеки, що знаходиться за адресою: вулиця Коцюбинського, 8-А, село Голосків, Кам'янець-Подільського району, Хмельницької області).