Концерт до Дня працівника соціальної сфери (+відео)

Дата: 04.11.2018 12:09

4 листопада вся країна вітає соціальних працівників – людей, на яких покладена така відповідальна і почесна місія.

Тисячі людей відчувають Вашу турботу, доброзичливість і увагу, тому що Ви щодня допомагаєте людям впоратися з нелегкими життєвими обставинами. Ваша праця наповнена гуманізмом, милосердям і теплом.

Напередодні професійного свята – дня працівників соціальної сфери – 2 листопада в Гуменецькому сільському будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт.

З привітальним словом до працівників соціальної сфери звернулася від імені сільського голови Інни Григорівни Абдулкадирової секретар сільської ради Ліна Миколаївна Слободян, яка вручила грамоти та цінні подарунки.

З найкращими вітаннями звернулася директор комунальної установи Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування Ольга Миколаївна Шевчук, побажала всім міцного здоров'я, достатку і домашнього затишку, оптимізму і творчого зростання.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і далі служать людям і допомагають долати життєві труднощі, надаючи їм віри і впевненості в завтрашньому дні.

Гарні музичні вітання підготували: вихованці дитячого садочку «Дивограй» с.Гуменці, солісти Гуменецького СБК – Ольга Юрчук, Вікторія Кузьміна, Аліна Чупрун; народний вокальний жіночий колектив «Подолянки», танцювальний колектив «Сонячні промені», дует Валентини Балицької та Олександра Кульчицького с. Думанів, соліст Максим Андрухів, тріо Ольга Юр’єва, Віталіна Пиріжок та Діана Гончар селища Сахкамінь; тріо Руслани Онуфрієвої, Валентини Балицької та Ольги Юрчук с.Гуменці; вірш декламувала Олена Григоришена із села Нігин.

Напередодні Дня працівника соціальної сфери староста сіл Великозалісся, Киселівки, Малозалісся Чистяк В. М. спільно з працівниками культури привітали соціального працівника Тімакіну Наталію Миколаївну з професійним святом.

Працівники соціальної сфери здійснюють місію добра, милосердя. Саме від них залежить довіра наших громадян до держави.

Тож нехай Ваше життя буде сповнене оптимізмом. Щедрості та терпіння у Вашій благородній справі.