День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 29.10.2018 10:26

с.Гуменці, с.Великозалісся, с.Нігин, с.Думанів

28 жовтня – День визволення України від німецько-фашистських загарбників

В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України, та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів.

Працівники Гуменецького СБК та КЗ «Гуменецької публічної бібілотеки» разом з дітьми села Гуменці віддали шану нашим воїнам-односельчанам, і поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам у другій світовій війні та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Вклонімося великим тим рокам!

28 жовтня в Україні відзначають 74 річницю визволення від фашистських загарбників. Ця дата залишається у пам'яті всього народу, адже немає родини, яка б не втратила рідних під час нацистської навали.

З цієї нагоди в селі Великозалісся було проведено годину пам'яті «Вклонімося великим тим рокам». Присутні покладали квіти до могили односельчанам, які загинули в роки війни.

Вічна шана і пам'ять тим, хто віддав свої життя за майбутнє прийдешніх поколінь.

В Нігінській філії КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» пройшла година пам’яті «І вдячна пам'ять, і вічний біль».

Ніколи не переможуть того народу, який пізнав, відчув і побачив, що він відстоює, захищає свою Україну.

В 74 річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя в тій страшній війні, хто відбудовував країну, відроджував край після руйнівних лихоліть. Сьогодні ми звертаємось до історії, щоб зачерпнути сил із джерел стійкості та нескореності.

За цвіт життя завдячує народ полеглим і посивілим солдатам

В ці останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнені від німецько-фашиських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.

І цій історичній події була присвячена історична година пам'яті «За цвіт життя завдячує народ полеглим і посивілим солдатам …», яку провели працівники культури в Думанівській філії КЗ «Гуменецька публічна бібліотека».