Обласна Спартакіада серед ДЮСШ

Дата: 10.10.2018 13:05

5-6 жовтня у м. Хмельницький відбувалась обласна Спартакіада серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл з легкої атлетики. Команду ДЮСШ «Лідер» формував тренер-викладач з легкої атлетики Дубчак Микола Миколайович.

В склад команди увійшли призери, переможці та кращі легкоатлети Спартакіади Гуменецької ОТГ – це учні Гуменецького НВК, Залісся-2 НВК, Нігинської ЗОШ, Колубаївського НВК та Вербецької ЗОШ.

Наші легкоатлети здобули одне перше, одне друге та три третіх місця:

у змаганнях зі штовхання ядра перше місце посіла Онуфрейко Ірина; Яловик Вікторія стала другою у метанні спису; треті місця посіли Григорчук Антон (метання спису), Палійчук Владислав (метання диску), Козак Петро (стрибки у висоту).

У загальнокомандному заліку серед обласних ДЮСШ міст, районів та об’єднаних територіальних громад системи освіти, ДЮСШ «Лідер» посіла 10 місце.