Інформаційний вісник уряду

Дата: 25.10.2018 08:38

22.10.2018: Без бюджету-2019 10 мільйонів пенсіонерів залишаться без підвищення пенсій.
24.10.2018: Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році.

Без бюджету-2019 10 мільйонів пенсіонерів залишаться без підвищення пенсій

Якщо Верховна Рада вчасно не ухвалить бюджет на наступний рік, соціальні стандарти і подальше проведення найважливіших реформ буде заморожене

Уряд виконав своє зобов’язання і вчасно подав до парламенту законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік». Тепер доля документу в руках Верховної Ради. Якщо парламент не ухвалить його, в наступному році фінансування видаткових статей не припиниться, але відбуватиметься в обсягах цього року. Що це означає?

Читати повністю на сайті ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА >>

Уряд відзвітував за 9 місяців роботи в 2018 році

Кабінет Міністрів забезпечив стабільний розвиток економіки, що дало змогу продовжити масштабні реформи і підвищувати якість життя громадян

24 жовтня на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр Володимир Гройсман представив звіт роботи Уряду за 9 місяців. Звіт висвітлює поточну ситуацію в країні й окреслює напрями та інструменти подальшого розвитку. Офіційна статистка доводить – національна економіка увійшла у фазу стабільного розвитку. За результатами ІІ кварталу цього року ВВП зріс на 3,8% порівняно з аналогічним періодом минулого року.  За 9 місяців поточного року до державного бюджету надійшло майже 675 млрд гривень або «плюс» 89 млрд грн до показників січня-вересня 2017 року. Завдяки чому це стало можливим і як зростання економіки трансформується в реальне підвищення стандартів життя українців?

Читати повністю на сайті ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОДА >>