Бібліотека в гостях у бібліотеки та Я обираю свою книгу (с.Нігин)

Дата: 01.10.2018 16:20

Книжковий дім – бібліотека – це затишок думок святих
Зібрані думки вчених і кожна книга – відкриття.
Знання – для всіх людей священне,
Без нього не бува життя.
Книга нам несе чудовий знань налічених запас
Свят яскравий – кольоровий відкривається для нас.

В день відкритих дверей 28 вересня, в переддень Всеукраїнського дня бібліотек, в Нігинську філію  КЗ «Гуменецька публічна бібліотека»  завітали юні читачі привітати бібліотеку зі святом, і разом із працівниками культури приєдналися до акції «Бібліотека в гостях у бібліотеки». Бібліотекар Олена Григоришена розповіла, що не менш важливими в житті людини є і домашні бібліотеки.

Усі разом завітали в гості до Тимчук Таміли Миколаївни, яка пропрацювала все життя вчителем української мови та літератури. В щирій і цікавій бесіді вона розповіла яку важливу роль зіграла книга в її житті  і професії. Діти на взаєм поділилися своєю любов’ю до книги.

З давніх часів книжки порівнюють з ріками, які наповнюють планету мудрістю. Бібліотеки є ланцюгом у передачі розумової енергії від покоління до покоління. Сьогодні наше життя заповнене сучасними інформаційними технологіями, які не можуть заперечити важливість першоджерел, як і першої книжки в житті людини. Бібліотеки завжди були і залишаться в центрі інформації.

30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, у селі Нігин пройшов флешмоб «Я обираю свою книгу»