Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Міжнародний день людей похилого віку

Дата: 01.10.2018 16:43
Кількість переглядів: 2160

с.Нігин (доповнено 03.10.2018) , с.Лисогірка, с.Голосків та с.Улянівка, с.Великозалісся, с.Думанів, с.Слобідка-Гуменецька, с.Вербка, с-ще Сахкамінь, с.ГуменціЗалісся Друге та Дубинка:

Фото без опису

Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молодими, але… Роки минають швидко, і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь і дідусів.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі «особи похилого віку», чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, в яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, уміння, мудрість.

Дружньою командою староста села, соціальний працівник, працівники культури села Нігин разом із народним вокальним колективом «Заграва», щирою увагою, теплим словом та гарною піснею вшанували старше покоління села.

Добра і радості, миру і затишку. Щастя і здоров’я бажаємо всім від душі.

Фото без опису

Нігин, доповнено 03.10.2018: «Життєвий листопад!»

Так заведено у природі, що за весною завжди наступає літо, а за літом – осінь. Так і у житті, скільки не тривала молодість чи зрілість, за ними обов’язково прийдуть роки – осінь людського життя.

В міжнародний день людей похилого віку староста села, соціальний працівник та працівники культури села Нігин відвідали людей старшого віку, вшанували увагою, щирим словом.

Шановне наше старше покоління:
Ви дивитесь на світ із висоти років,
Захоплено і вдячно, із сум’яттям,
Прожили не дарма, хоч сили вже не ті,
Але в житті все робите з завзяттям
І хоч багато зморшок на чолі -
Ви молодих за пояс ще заткнете
І не кажіть, «старі наче малі».
Ви добротою світ перевернете.

Бажаємо Вам пісень отих, що лиш весна співає,
І музики, що награють ліси,
І квітів тих, що раз лиш розквітають
І повні пригоршні здоров’я і снаги
І усміхнуться радість і надія
Поваги, шани і любові на довгі ще роки!

Фото без опису

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку староста села Лисогірка Ціхоцький А.О., діловод Балла Є.П., сільський депутат Папіровський О.І. та працівник культури Грецька Л.В. привітали людей похилого віку з їхнім днем. Бажали довгих років життя та здоров’я; не дивлячись на нелегкий час, залишатись на позитиві.

Посивіли ваші скроні
від турботи та проблем.
Шану праці, шану долі
Віддаємо ми в цей день.
Хай рясним буде суцвіття
У саду, що ви садили,
Зичим миру, довголіття
Щасття, радості і сили.

Фото без опису В селах Голосків та Улянівка до Міжнародного дня людей похилого віку та дня ветерана староста села з соціальним працівником та працівниками культури віддали шану і повагу людям, у яких великий віковий і життєвий шлях.
Фото без опису

Нам осінь дарує тепло,
Щоб свято прекрасне було.
Люди похилого віку,
Роки проживіть без ліку!
Шануймо старість!

1 жовтня відзначають міжнародний день похилого віку. Цей день – привід замислитись про людський обов'язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.
З цієї нагоди в селі Великозалісся староста Віра Михайлівна Чистяк, працівники культури Лілія Бура, Галина Драчова та соціальний робітник Наталія Тімакіна від імені сільського голови Інни Григорівни Абдулкадирової вітали людей похилого віку. Бажали їм здоров'я і довголіття.

Фото без опису

Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років.

Напередодні Міжнародного дня людей похилого віку староста с. Думанів Сергій Бельзак з працівниками культури директором СБК Олександром Кульчицьким, бібліотекарем Валентиною Балицькою та працівником соціальної сфери Інною Сіміською скористались можливістю і провідали старших мешканців с. Думанів не для того, щоб нагадати про вік, а сказати теплі слова вдячності за вклад у розвиток нашого села, за добросовісну працю, доброту та мудрість, а також побажали міцного здоров’я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою.

Фото без опису

Бабусина і дідова доля – як ота тополя, 
Що посеред степу в небо порина
І біліє в бабки сивина.....
Бабусина доля – як в степу тополя
Навіки в нашім серці ожива....

30 вересня, напередодні Міжнародного дня людей похилого віку, староста села Слобідка-Гуменецька Блажко Ю.Й та працівники культури Кодовбецька Я.Ю. та Сороката І.М. від імені голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г. вшанували людей поважного віку, подякувавши їм за багаторічну працю і неоціненний досвід.

Фото без опису

Мудрі та багаті літами. Другий місяць осені починається з особливої дати – 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Не залишились поза увагою у с. Вербка жителі поважного віку та одинокі.

Зі словами ввічливості, подяки за добросовісну працю, доброту, нажиту роками мудрість звернувся до них староста с. Вербка Мазур А.В. Працівники культури, учасники художньої самодіяльності побажали многая літ та вручили подарунки від імені голови Гуменецької ОТГ Абдулкадирової І.Г.

Фото без опису

1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Люди похилого віку зіштовхуються з дискримінацією в суспільстві, на роботі, в транспорті, медичних закладах. Це певною мірою перешкоджає реалізації їхнього потенціалу і негативно впливає на здоров’я, самопочуття і добробут. Унаслідок цього вони не можуть реалізувати свої права повною мірою і внести посильний внесок в культурне, соціально-економічне і політичне життя суспільства.

Сахкамінський актив в складі старости селища Ляховецького В’ячеслава Анатолійовича, соціального працівника Дрофяк Оксани та завклубом Юр’євою Ольгою Миколаївною відвідали людей похилого віку.

Фото без опису

Душа людини... Як мало і як багато їй потрібно для рівноваги і спокою. І як кожна віруюча людина ми переймаємося про майбутнє нашої душі. І як каже народна приказка "Милорердя й доброта, душі до раю поверта". Тож будьмо милосердними до тих, кому важче ніж вам з нами.

30 вересня в приміщенні Гуменецького сільського будинку культури відбувся святковий концерт до Міжнародного дня людей похилого віку «Серце забуте – обігрійте добром». З привітальним словом до людей похилого віку звернулася від імені сільського голови Інни Абдулкадирової, директор комунальної установи "Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)" Шевчук Ольга Миколаївна.

Побажала всім, щоб не лише сьогодні, ай завжди був хороший настрій, щоб кожен день додавав бадьорості, щоб сонячне проміння зігрівало серця, а наші слова подяки возвеличували.

Музичну програму підготували садочок «Дивограй», Гуменецький НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія", Гуменецький СБК та комунальний заклад «Гуменецька публічна бібліотека».

Фото без опису

Мої роки – моє багатство.
Летять літа, як білі журавлі,
Дзвенять, як ті волошки в житі,
Та не зникає слід їх на землі
Якщо для добрих справ прожиті.

1 жовтня – Міжнародний день людей похилого віку. З нагоди цієї дати староста сіл Залісся Другого та Дубинки В. Сьомко, соціальний працівник Н. Шатковська, бібліотекар Л. Гончарук від імені голови Гуменецької ОТГ І.Г. Абдулкадирової вшанували людей похилого віку. Подякувавши їм за багаторічну працю та побажали міцного здоров’я і багато років життя.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано