Всеукраїнський день бібліотек

Дата: 29.09.2018 23:04

28 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, у Гуменецькому СБК відбулося святкове привітання для усіх працівників-бібліотекарів Гуменецької ОТГ.

Щирі слова привітання звучали від заступника начальника відділу освіти, культури, спорту і туризму Онуфрієвої Руслани Олексіївни, директор СБК Богданова Тетяна Антонівна та староста села Колубаївці Хмелюк Дмитро Миколайович.

Щоб відзначити це свято, працівники культури приготували для своїх колег гарні подарунки. Музичні номера звучали від художніх керівників Гуменецького СБК Ольги Юрчук, Сахкамінського СК Віталіни Галецької, директора Пудловецького СБК Любові Любчик. Шановні бібліотекарі, прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.