День дошкілля (+відео)

Дата: 27.09.2018 00:00
Кількість переглядів: 2033

Педагог-«дошкільник»… У цьому слові сконцентровано все: вдача, фах, талант, майстерність, любов, снага, відданість… Саме ви ведете дітей стрімкими стежками навколишнього світу, навчаєте першої азбуки життя, прищеплюєте доброту, людяність, чуйність, розкриваєте красу світу й людського серця.

Ваша щоденна праця – нелегка. Однак саме на вас доля поклала відповідальність за творення майбутнього покоління української нації – мудрого в прийнятті рішень, чесного у своїх справах, свідомого в думках.

26 вересня працівниками культури відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради було проведено свято до Міжнародного дня дошкілля. З привітальним словом до працівників дошкільних закладів звернулися голова сільської ради Інна Абдулкадирова, начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Лілія Срібняк, та методист дошкільної освіти Лариса Пиж, які висловили щиру подяку за наполегливу, чесну, натхненну працю, що наповнює світ мудрістю, знаннями, милосердям та людяністю.

В святкові програмі прийняли участь народний вокальний колектив «Подолянки» Гуменецького СБК, народний колектив «Заграва» Нігинського СБК, вихованці дитячого садочка «Дивограй», солісти Гуменецького СБК Наталія Намок, Ольга Юрчук, квартет сопілкарів Вербецького СК, дует Думанівського СБК Олександр Кульчицький та Валентина Балицька, солістка Пудловецького СБК Любов Любчик, запальні танці подарували учні Колубаївського НВК загальноосвітньої школи І-ІІ ст. та дошкільного навчального закладу, та Олександра Боднар з Слобідо-Гуменецького СК, гарну сценку подарували представники Великозаліського СБК.

Ведучими на святі були Артем Грабовський та Ліза Белих.

Гарний настрій та щирі емоції залишилися в усіх глядачів.