Фестиваль-конкурс у м.Дунаївці

Дата: 26.09.2018 16:53

25 вересня 2018 року в м.Дунаївці проходив фестиваль-конкурс сценічних творів військово-патріотичної тематики.

У конкурсі взяли участь представники Гуменецької ОТГ:
- народний вокальний гурт «Мальви» с.Пудлівці;
- солістка Гуменецького СБК, переможниця проекту «Голос громади» Вікторія Кузьміна.

Дякуємо учасникам за участь у конкурсі та з нетерпінням чекаємо результатів конкурсу.

Директор Гуменецького СБК
Богданова Тетяна Антонівна

Відео виступу на FB.com:

Думанівська філія КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» також прийняла участь у номінації «Художнє слово». Конкурсант-читець Анатолій Білоус декламував вірш Віктора Баранова «До українців».

Своїм емоційно-щирим декламуванням він закликав кожного з нас бути українцем – патріотом, гідним громадянином своєї держави, відстоювати свій національний дух та мову.

Бібліотекар Думанівської філії КЗ «Гуменецька публічна бібліотека»
Валентина Балицька