День пам’яті жертв фашизму

Дата: 25.09.2018 08:20

с.Нігин, с.Гуменці:

Працівники культури села Нігин 24 вересня провели годину пам’яті «Фашизм звинувачуємо» до Дня пам’яті жертв фашизму.

Жителі села, учасники заходу приєдналися і запалили свічку пам’яті, згадали своїх односельчан, родичів.

Застерігаємо всіх, щоб таке не повторилося ніколи.

Історичний урок «Чорний птах гіркої пам’яті»

З метою відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму, дня вшанування пам’яті мільйонів військових, полеглих у боях під час Другої світової війни та мирних жителів багатьох країн і національностей, які загинули внаслідок бойових дій, в комунальному закладі «Гуменецька публічна бібліотека» бібліотекар Неля Миколаївна Гужальська та вчитель патріотичного виховання Андрій Анатолійович Коваль провели історичний урок «Чорний птах гіркої пам’яті».

Матеріалом уроку були історичні факти та відеоматеріали, а також література, яка теж стала гарним джерелом інформації для учнів Гуменецького НВК. Перегорнувши сторінки історії, учні 11 класу усвідомили, що не потрібно таке забувати:  про шлях, який пройшло «покоління війни». З данного уроку в кожного в серці закарбувались слова «щоби це ніколи не повторилось» і нехай лише пам’ять людська навік збереже ті страждання, муки, стогони та сльози.