Свято сіл Голосків та Кептинці (+відео)

Дата: 24.09.2018 22:02

Щорічно 20 та 21 вересня, в день великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, мешканці сіл Голосків та Кептинці відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу, цінні поради батьків.

Зі святом мешканців села вітали староста Є.І. Мандзюк, начальник загального відділу Гуменецької ОТГ М. В. Валяровський, побажали усім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба.

Гарний святковий настрій для присутніх створювали музичні композиції. Пісенні та танцювальні вітання линули від учнів Голосківської ЗОШ та вихованців дитячого садочка. Аматори сільської сцени демонстрували свої таланти. Гучні оплески від глядачів отримав колектив вокальної групи та солісти: Тамара Миськова, Станіслава Снігур, Руслан Сорока, Максим Андрухів, Діана Середюк, Марина Дремляк, Елла Доротюк, Каріна Вовкович, Настя Мандзюк. Особливу позитивну атмосферу подарували глядачам Таїсія Бзинко та Галина Герук зі сценкою, та Андрій Герук із жартівливими гуморесками, примусивши присутніх плакати. Звісно, це були сльози радості. По закінченню свята на гостей чекала дискотека під відкритим зоряним небом.

відео концерту с. Кептинці:

відео концерту с.Голосків: