Ми за мир у всьому світі

Дата: 23.09.2018 10:59

Відзначили день Миру у БК с.Гуменці, Нігинській ЗОШ І-ІІІ ст., БК с.Нігин:

Сьогодні відзначаємо день Миру,
Та в нас немає спокою – війна…
І, навіть, деколи втрачаєш віру,
Що вже колись закінчиться війна.

21 вересня людство відзначає Міжнародний день Миру. В усьому світі люди збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни. Тому, підтримуючи указ Президента, Гуменецький будинок культури, КЗ "Гуменецька публічна бібліотека" та наймолодші учні Гуменецького НВК "ЗОШ I-III ст., гімназія" з вчителькою Іванною Василівною Пазюк приєднались відзначити День Миру.

Фото без опису ...Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. До відзначення цього свята щороку долучається і наша школа (с.Нігин). У той момент, коли питання миру є особливо нагальним для  України, усі бажання, усі сподівання і мрії  пов’язані з мирним майбутнім України. Нехай же увесь світ почує голоси наших маленьких українців: «Хай буде мир на всій Землі!» (Читати  статтю повністю >>)

Флешмоб до Міжнародного дня миру (Нігинський СБК)

Мир вам, вашим домівкам і нехай кожен день буде присвячений тільки йому!