Презентація нових книг та Сухомлинські читання

Дата: 20.09.2018 12:15

У Заліській-2 філії відбулась презентація нових книг та творів, які надійшли для користувачів.

Це фантастика, історична література, книги про життя Марка Кропивницького та відомого українського співака Кузьму Скрябіна, дитяча література та багато інших.

«Як виховати справжню людину»

Під такою назвою у Заліській-2 філії пройшли Сухомлинівські читання.

Педагогічна творчість В.Сухомлинського багатогранна і невичерпно багата. Василь Олександрович ввійшов в історію культури як видатний педагог і письменник, як полум’яний патріот і громадський діяч, безмежно відданий своєму народові.

У працях «Як виховати справжню людину», «Серце віддаю дітям», «Лист до сина» та інші він створив такі високі загальнолюдські норми життєдіяльності, як Вітчизна, праця, самоцінність людини і людського життя, культура, мова, людська гідність, прагнення миру та інше. Про всі ці цінності діти пізнавали, читаючи твори В.Сухомлинського.