Година цікавих повідомлень (бібліотека с.Великозалісся)

Дата: 20.09.2018 08:58

Нині для України життєво важливо визначити шлях здійснення реформ. Як рухатись?

Знову хаотичними кроками, сподіваючись на закордонних інвесторів, чи планомірно, виважено і з активною державною структурною політикою, основою якої будуть не лише відповідні державні кошти, а, насамперед, довгострокова стабільна стратегія, орієнтована на кардинальне оновлення техніко-технологічної бази виробництва та інноваційні рішення в усіх сферах економіки, підкріплена відповідними регуляторно-стимулюючими заходами держави.

З метою роз’яснення значення державних реформ в різних галузях економіки в бібліотеці с. Великозалісся 18 вересня 2018 року було проведено годину цікавих повідомлень «Реформи часу – погляд в майбутнє».