Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Дата: 25.04.2018 09:32
Кількість переглядів: 638

Проект рішення сесії Гуменецької сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Гуменецької сільської ради на 2019 рік»

Опубліковано 25 квітня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Податкового Кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Гуменецької сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити регуляторний акт – проект рішення Гуменецької сільської ради «Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Гуменецької сільської ради на 2019 рік».

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету.

Проект даного рішення розроблено відповідно до вимог Податкового кодексу України, Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Поштова та електронна адреса розробника проекту: 32325, с. Гуменці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області, вул. Першотравнева, 69 тел./факс (03849) 7-59-10, e-mail: gumentskarada@ukr.net

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Internet на офіційному сайті Гуменецької сільської ради gumenetska-gromada.gov.ua

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді слід надсилати на адресу: 32325, с. Гуменці, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області, вул. Першотравнева, 69 тел./факс (03849) 7-59-10, e?mail: gumentskarada@ukr.net

Сільський голова                                                         І. Абдулкадирова

Проект рішення "Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Гуменецької сільської ради на 2019 рік"

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сесії Гуменецької сільської ради "Про встановлення ставок земельного податку та надання пільг щодо сплати земельного податку, що сплачуються на території Гуменецької сільської ради на 2019 рік"


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано