День батька (КУ «Гуменецький ТЦСО»)

Дата: 17.09.2018 10:12

День батька – щорічне свято на честь татусів, що відзначається в більшості соціально розвинутих країн. В Україні статусу офіційного це свято не має.

Наразі День Батька відзначається в Україні в третю неділю вересня тобто у 2018 році святкується 16 вересня.

Це свято – сімейне і затишне. Тому прийнято вітати батьків віршами чи прозою, а також дарувати подарунки. Найчастіше діти роблять подарунки власними руками, щоб висловити свою любов.
Враховуючи, що свято в Україні святкують не так давно, якихось конкретних традицій ще не сформувалося.

Саме тому на передодні святкування вищевказаного свята 14.09.2018 року працівники КУ «Гуменецький ТЦСО» на базі філії Гуменецький НВК «ЗОШ I-III ступенів, гімназія» Великозаліснянського НВК у складі ЗОШ I ступеня та ДНЗ, провели захід для учнів 1-4 класів. В рамках заходу діти готували малюнки для своїх татусів, приймали участь у рольових ситуаціях та ерудованих конкурсах після чого отримали солодкі подарунки та багато приємних вражень.