Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації

Дата: 25.08.2018 13:29

Гуменецька сільська рада повідомляє, що з 25.08.2018 р. розпочинається процедура проведення громадських слухань для врахування громадських інтересів щодо проекту детального плану території частини с. Супрунківці для проекту реконструкції нежитлових приміщень під індивідуальний житловий будинок і господарські споруди та проекту зміни цільового призначення земельної ділянки площею 0,1937 га з «Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» на «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вул. Ковальчука, 4 в с. Супрунківці Кам'янець-Подільського району Хмельницької області.

Читати повідомлення повністю