Село моє – моя доля! (День села Великозалісся, відео)

Дата: 31.08.2018 21:35

Моє село, яке ж воно красиве!
Воно одне таке на цілий світ!
Пшеничним колосом буяють рідні ниви,
Чарує веснами садів, вишневий цвіт.

28 серпня, в день Успіння Божої Матері, жителі села Великозалісся відзначали День села.

Святкова програма розпочалась в сільському будинку культури піснею «Святкова», де зібралися жителі села та гості.

Ведучі концерту Подшивалов Дмитро та Фартушняк Христина вітали теплими словами своїх односельчан та гостей.

Із вітальними словами та найщирішими побажаннями до жителів села від імені голови сільської ради Інни Григорівної Абдулкадирової звернулись заступник начальника загального відділу Гуменецької сільської ради Аліна Анатоліївна Чупрун, староста сіл Великозалісся, Кисилівка, Малозалісся Віра Михайлівна Чистяк та головний агроном СТзОВ «Гуменецьке» Ульрік Пуансо.

Гарний настрій усім присутнім дарували учасники художньої самодіяльності Великозаліського СБК, учні Великозаліського НВК. Вони потішили глядачів чудовими піснями, танцями та жартами.

Не обійшлось на святі без подарунків, якими вшановує жителів села сільська рада, та солодких подарунків дітям від СТзОВ «Гуменецьке».

Завершилось свято запальними танцями.