І етап обласного конкурсу «Лідер читання»

Дата: 13.08.2018 11:53

В рамках обласного конкурсу «Лідер читання» у КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» був проведений І етап конкурсу, в якому прийняли участь користувачі бібліотеки – учні 5, 6, 7 класів.

Конкурс зібрав в стінах бібліотеки тих дітей, для яких книга є не тільки джерелом знань, а й другом і помічником, порадником, який порадить, збадьорить, навчить.

В програмі конкурсу були: літературні та історичні вікторини, тести, питання з міфології, краєзнавство, представлена віртуальна виставка відомих українських художників, на якій конкурсанти називали авторів картин. Також відтворювалися уривки з творів українських письменників, авторів яких треба було назвати.

Переможцем І етапу обласного конкурсу «Лідер читання» став користувач бібліотеки – учень 7 класу Гуменецького НВК «ЗОШ І–ІІІ ст., гімназія» Розум’як Дмитро, який отримав диплом та подарунок. Усі учасники також були нагороджені подяками та подарунками.