Храмове свято села Лисогірка (+відео)

Дата: 10.08.2018 16:18

9 серпня в Гуменецькій ОТГ в селі Лисогірка на Пантелеймона Цілителя відмічали Храмове свято села.

Завідувачем клубу Грецькою Л.В був проведений святковий концерт. В підготовці та організації концерту взяв активну участь староста села Ціхоцький Анатолій Омелянович. У виступі взяли участь діти з Лисогірки, діти з садочка "Перлинка" та найяскравіший виступ був вокальної групи "Калинове намисто" з неповторним виступом депутата села Папіровським Олександром Івановичем. Загалом атмосфера була весела.

А на завершення вечора відбулись танці, на яких і старше покоління і молодь змогли потанцювати і відпочити від буденних справ.