A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Гуменецька сільська рада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

У Гуменцях відбулися спортивні змагання обласного рівня (+відео)

Дата: 08.08.2018 11:05
Кількість переглядів: 387

03 серпня 2018 року відбулися перші спортивні змагання серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад Хмельницької області. Дуже приємно, що господарем змагань стала Гуменецька ОТГ.

 

В змаганнях прийняли участь Волочиська ОТГ, Китайгородська ОТГ, Чемеровецька ОТГ, Війтовецька ОТГ та Гуменецька ОТГ. Учасники змагань визначали кращих у таких видах спорту: міні-футбол, теніс настільний, шахи, шашки, більярд, гирьовий спорт та дартс.

Команда Гуменецької ОТГ здобула чотири золоті медалі, дві срібні, три бронзові та у підсумку посіла перше загальнокомандне місце.

За підсумками змагань було сформовано збірну команду Хмельницької області, яка з 10 по 12 серпня буде приймати участь у Всеукраїнських змаганнях серед голів сільських, селищних рад, голів і старост об’єднаних територіальних громад.

Шахи (чоловіки)
1 м. Сторожук Анатолій Гуменецька ОТГ
2 м. Мельник Іван Чемеровецька ОТГ
3 м. Кострицький Микола Китайгородська ОТГ

Шашки (жінки)
1 м. Кузик Ірина Чемеровецька ОТГ
2 м. Сістук Алла Поповецька сільська рада, Волочиського району
3 м. Мандзюк Євгена Гуменецька ОТГ

Теніс настільний (чоловіки)
1 м. Сьомко Віталій Гуменецька ОТГ
2 м. Дюк Володимир Чемеровецька ОТГ
3 м. Безродний Юрій Китайгородська ОТГ

Теніс настільний (жінки)
1 м. Кузик Ірина Чемеровецька ОТГ
2 м. Абдулкадирова Інна Гуменецька ОТГ
3 м. Блажко Юлія Гуменецька ОТГ та Сістук Алла Поповецька сільська рада

Футзал
1 м. Гуменецька ОТГ
2 м. Волочиська ОТГ
3 м. Чемеровецька ОТГ

Більярд (чоловіки)
1 м. Мельник Іван Чемеровецька ОТГ
2 м. Дюк Володимир Чемеровецька ОТГ
3 м. Ляховецький В’ячеслав Гуменецька ОТГ

Гирьовий спорт
1 м. Бородай Олександр Війтовецька ОТГ
2 м. Сосновський Валентин Гуменецька ОТГ
3 м. Сьомко Віталій Гуменецька ОТГ

Дартс (жінки)
1 м. Блажко Юлія Гуменецька ОТГ
2 м. Кузик Ірина Чемеровецька ОТГ
3 м. Сістук Алла Поповецька сільська рада, Волочиського району

Загальнокомандне перше місце здобула команда Гуменецької ОТГ.



« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора