Бібліопікнік «Відпочивай, але читати не забувай» (с.Голосків)

Дата: 03.08.2018 08:28

Літо у розпалі і час літнього відпочинку у дітей ще триває, але у спілкуванні з книгою не повинно бути жодних перерв. Саме тому, 29 липня, Голосківська бібліотека організувала бібліопікнік «Відпочивай, але читати не забувай».

Можна забути про школу і підручники, відпочивати, подорожувати, пізнавати світ навколо. Та не можна уявити повноцінний відпочинок без цікавої книги. Всі, хто сьогодні завітав на бібліопікнік, мали можливість познайомитися з книжковими новинками та дитячими періодичними виданнями. Діти відпочивали і пізнавали світ, поринали у дивовижні подорожі морем книг та яскравих журналів, слухали казки, відгадували загадки, відповідали на питання вікторини.