Інформаційна зустріч для учасників АТО
На базі Гуменецької сільської ради спеціалістами комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» була організована інформаційна зустріч учасників антитерористичної операції з представниками установ та організацій різних галузей, яка відбулася 20 липня 2018 року в приміщенні будинку культури с.Гуменці.
Зустріч відбулася в діалоговому форматі, в ході якої запрошені отримали відповіді на хвилюючі їх запитання як колективно, так і в приватних бесідах з фахівцями. Так, від психіатра вищої категорії Кам’янець-Подільської центральної районної лікарні В.О. Войцеховського присутні отримали консультацію медичного характеру, зокрема, щодо оздоровлення та психологічної реабілітації учасників АТО та їх сімей. Фахівець Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру зайнятості С.В. Соболь ознайомила з ситуацією, що склалася на ринку праці та з переліком існуючих вакансій на сьогодні. На актуальні для присутніх питання, що стосуються земельного законодавства, розгорнуту інформацію надала начальник відділу земельних відносин та комунальної власності Гуменецької сільської ради Н.С. Сороката.
![]() |
Сподіваємось, що інформація, яку отримали запрошені гості, була для них корисною і змістовною та чекаємо на нові зустрічі. |