34 (позачергова) сесія VII скликання від 27 квітня 2018 року

Дата: 04.05.2018 10:34

Перелік рішень тридцять четвертої (позачергової) сесії сільської ради VІІ скликання від 27 квітня 2018 року

Рішення 1 Про схвалення проекту рішення про добровільне приєднання до об’єднаної територіальної громади.
Рішення 2 Про внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік.
Рішення 3 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в селі Вербка, вул. Шкільна, 1.
Рішення 4 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в селі Гуменці, вул. Шкільна, 2.
Рішення 5 Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти в селі Колубаївці, вул. 317-ї Дивізії, 4.
Рішення 6 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та надання її у власність гр. Слободян Тетяні Миколаївні.
Рішення 7 Про припинення права користування земельної ділянки.
Рішення 8 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.
Рішення 9 Про надання матеріальної допомоги учасникам дитячо-юнацького міжнародного фестивалю «Смарагдові витоки».
Рішення 10 Про клопотання перед Державним підприємством "Хмельницький обласний фонд підтримки індивідуального будівництва на селі" про надання довгострокового пільгового кредиту.