A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гуменецька сільська територіальна громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

15 (позачергова) сесія VII скликання від 16 грудня 2016 року

Дата: 21.12.2016 13:30
Кількість переглядів: 692

Перелік рішень п’ятнадцятої (позачергової) сесії сільської ради VІІ скликання від 16 грудня 2016 року

Рішення №1 Про внесення змін до сільського бюджету на 2016 рік.
Рішення №2 Про зміну керівника комунального підприємства «Житловодгоспресурс».
Рішення №3 Про встановлення плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах та про виділення коштів на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки.
Рішення №4 Про встановлення плати за харчування дітей у загальноосвітніх навчальних закладах та про виділення коштів на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки.
Рішення №5 Про взяття на баланс та у комунальну власність Гуменецької сільської ради майна.
Рішення №6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Ціхоцькій Людмилі Михайлівні.
Рішення №7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Главацькому Валентину Вікторовичу.
Рішення №8 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Макаревич Наталії В’ячеславівни.
Рішення №9 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Галіцькому Ігорю Станіславовичу.
Рішення №10 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Галіцькому Ігорю Станіславовичу.
Рішення №11 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Джубабі Василю Петровичу.
Рішення №12 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Джубабі Василю Петровичу.
Рішення №13 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Свічколап Ірині Іванівні.
Рішення №14 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Ткачук Лесі Вікторівні.
Рішення №15 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кирик Любі Григорівні.
Рішення №16 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою присвоєння кадастрового номера гр. Кирик Любі Григорівні.
Рішення №17 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Кирик Любі Григорівні.
Рішення №18 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Петльованій Світлані Іванівні.
Рішення №19 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Петльованій Світлані Іванівні.
Рішення №20 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Машталяр Володимиру Леонтійовичу.
Рішення №21 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд гр. Яворському Анатолію Михайловичу.
Рішення №22 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Антонюк Валентині Корніївні.
Рішення №23 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Тарасовой Євгені Тадеушівні.
Рішення №24 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Тарасовій Євгені Тадеушівні.
Рішення №25 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Добровольській-Скок Валентині Броніславівні.
Рішення №26 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості) для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд з метою передачі у власність гр. Добровольській-Скок Валентині Броніславівні.
Рішення №27 Про припинення права користування земельною ділянкою.
Рішення №28 Про надання матеріальної допомоги.
Рішення №29 Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.
Рішення №30 Про звільнення директора Заліської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення №31

Про  затвердження проектів, що можуть реалізуватися за рахунок коштів субвенції з державного бюджету сільському бюджету на формування інфраструктури Гуменецької сільської ради


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано