13 сесія VІІ скликання від 02 листопада 2016 року

Дата: 08.11.2016 11:19

Перелік рішень тринадцятої сесії сільської ради VІІ скликання від 02 листопада 2016 року

Рішення №1 Про  внесення змін до сільського  бюджету на 2016 рік.
Рішення №2 Про затвердження  проектної  документації  на капітальний ремонт вул. Кармелюка (від пожежного депо до автобусної зупинки №1) в с. Гуменці Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення №3 Про безоплатну передачу з балансу Гуменецької сільської ради на баланс комунального підприємства «Житловодгоспресурс» каналізаційних споруд в с. Вербка, вул. Заводська.
Рішення №4 Звіт про роботу старости села Думанів Бельзака Сергія Борисовича.
Рішення №5 Звіт про роботу старости села Слобідка-Гуменецька Блажко Юлії Йосипівни.
Рішення №6 Звіт про роботу старости сіл Вербка, Привороття Друге Мазура Анатолія Васильовича.
Рішення №7 Звіт про роботу старости сіл Голосків, Улянівка Мандзюк Євгени Іванівни.
Рішення №8 Звіт про роботу старости сіл Супрунківці, Тернавка Сосновського Валентина Леонідовича.
Рішення №9 Звіт про роботу старости села Нігин Сосули Олександра Миколайовича.
Рішення №10 Звіт про роботу старости села Пудлівці Сторожука Анатолія Васильовича.
Рішення №11 Звіт про роботу старости сіл Залісся Друге, Дубинка Сьомка Віталія Леонтійовича.
Рішення №12 Звіт про роботу старости села Колубаївці Хмелюка Дмитра Миколайовича.
Рішення №13 Звіт про роботу старости села Лисогірка Ціхоцького Анатолія Омеляновича.
Рішення №14 Звіт про роботу старости сіл Великозалісся, Киселівка, Малозалісся Чистяк Віри Михайлівни.
Рішення №15 Звіт про роботу старости сіл Абрикосівка, Корчівка Костовської Оксани Миколаївни.
Рішення №16 Звіт про роботу старости селища Сахкамінь Ляховецького В’ячеслава Анатолійовича.
Рішення №17 Про передачу в оренду комунального майна (частини першого поверху будівлі Гуменецької сільської ради).
Рішення №18 Про виділення коштів на нанесення розмітки «зебра» в с. Гуменці Гуменецької сільської ради.
Рішення №19 Про виділення коштів на встановлення дорожніх знаків «Рух вантажних автомобілів (20 тонн) заборонено».
Рішення №20 Про погодження заяви про наміри будівництва дробильно-сортувального комплексу.
Рішення №21 Про надання платних соціальних послуг комунальною установою «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
Рішення №22 Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Житловодгоспресурс» Гуменецької сільської ради.
Рішення №23 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.
Рішення №24 Про затвердження Положення про відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області у новій редакції.
Рішення №25 Про реорганізацію шляхом злиття Думанівського дошкільного навчального закладу «Дзвіночок» Гуменецької сільської ради  Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та Думанівської   загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області в Думанівський навчально-виховний комплекс у складі загальноосвітньої школи І?ІІ ступенів та дошкільного навчального закладу  Гуменецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області.
Рішення №26 Про виділення коштів на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки.
Рішення №27 Про затвердження схеми санітарної очистки населених пунктів сільської ради.
Рішення №28 Про внесення змін в рішення сесій №6 від 22.07.2015 р. та №16 від 05.05.2014 р.
Рішення №29 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Юрчук Євгенії Анатоліївні.
Рішення №30 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування адмінбудівлі ДП «Нігинський кар’єр».
Рішення №31 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування пожарного депо ДП «Нігинський кар’єр».
Рішення №32 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та надання її у власність гр. Троян Юлії Олександрівні.
Рішення №33 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мазуру Юрію Володимировичу.
Рішення №34 Про виділення матеріальної допомоги.
Рішення №35 Про надання дозволу відділу освіти, культури, спорту і туризму сільської ради на знесення (розбирання) будівлі школи.
Рішення №36 Про внесення змін до рішення сесії Гуменецької сільської ради від 22.12.2015 р. №11 «Про затвердження структури та умов оплати праці працівників виконавчого апарату Гуменецької сільської ради».
Рішення №37 Про внесення змін до рішення Гуменецької сільської ради «Про затвердження посадових окладів працівників виконавчого апарату Гуменецької сільської ради» №10 від 22.12.2015 р.
Рішення №38 Про затвердження реєстру майна (будівель та приміщень) комунальної власності Гуменецької об’єднаної територіальної громади.
Рішення №39 Про надання дозволу на передачу в оренду комунального майна.
Рішення №40 Про безоплатну передачу з балансу комунального підприємства «Житловодгоспресурс» на баланс Гуменецької сільської ради основних засобів (транспорту).
Рішення №41 Про надання матеріальної допомоги учасникам обласного огляд-конкурсу народних і духових оркестрів.
Рішення №42 Про використання службового автотранспорту.
Рішення №43 Про надання матеріальної допомоги.