Позачергове засідання сесії

Дата: 09.07.2018 19:58

09 липня 2018 року відбулося засідання тридцять шостої (позачергової) сесії Гуменецької сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь 22 депутати, старости Гуменецької сільської ради, начальники управлінь та структурних підрозділів сільської ради.

Перед засіданням сесії сільської ради  відбулось спільне засідання постійних комісій сільської ради, тож проекти рішень тридцять шостої сесії постійними комісіями узгоджені та рекомендовані для прийняття і виконання.

Під час пленарного засідання народні обранці розглянули низку питань, основними з яких були: затвердження змін у Положенні про відділ освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради (в зв’язку зі змінами в чинному законодавсітві); структури та граничної чисельності працівників апарату відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради; зміни до сільського бюджету на 2018 рік; питання щодо земельних ділянок жителів громади тощо.