Світ як казка (с. Залісся Друге)

Дата: 01.07.2018 13:13

Хто з нас не починав своєї мандрівки в життя саме з простої, але дивовижно багатої казки. Казка дає нами ключ до розуміння багатьох таємниць. Її доступність, простота допомогли донести до нас глибоку мудрість народу. Вона вчить нас відрізняти хороше від поганого, поважати добро, правду і боротися зі злом і кривдою. А ще у казки щасливий кінець.

20 червня вихованці дитячого садочка «Метелик» завітали у Залісько-2 бібліотеку-філію КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» на пізнавальний захід «В гостях у казки чарівної». Бібліотекар ознайомила маленьких читачів з українськими народними казками та розповіла про їх значення в житті кожної дитини.

Читайте і слухайте казки, пісні, прислів’я, приказки, притчі… Нехай вони ідуть по світу, нехай живуть серед нас, сіють добро і мудрість, навчають, як треба по правді жити.

Фото без опису (фотозвіт див.нижче)