Всеукраїнський форум старост об'єднаних територіальних громад

Дата: 22.06.2018 16:04

20-21 червня 2018 року на Хмельниччині відбувся Всеукраїнський форум старост об’єднаних територіальних громад «Становлення інституту старост в Україні: перші кроки».

Організаторами форуму виступили: Хмельницька обласна рада, Хмельницька обласна державна адміністрація, Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Хмельницький центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, Хмельницький університет управління та права, Хмельницький відокремлений підрозділ установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», об’єднані територіальні громади Хмельниччини. Форум проводився за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні.

Учасників форуму 21 червня 2018 року в Гуменецькій об’єднаній територіальній громаді в селі Гуменці зустрічала сільський голова Інна Григорівна Абдулкадирова разом із старостами сільської ради та керівниками усіх структурних підрозділів.

Делегація селі Гуменці відвідала дошкільний навчальний заклад «Дивограй», Будинок культури, амбулаторію, адміністративне приміщення сільської ради, у селі Лисогірка - старостат, дошкільний навчальний заклад «Перлинка» та фельдшерсько-акушерський пункт.

Гуменецька ОТГ має гарні напрацювання та практику аби продемонструвати їх для посадових осіб місцевого самоврядування усіх областей-учасників, також 13 старостам Гуменецької ОТГ цікавий досвід інших регіонів.

Такого роду Форум має на меті зробити висновки із успіхів та помилок, адже першим завжди нелегко, згрупувати знання, набуті в старостинських округах та обмінятися набутим досвідом.