Вітання медичним працівникам з професійним святом

Дата: 19.06.2018 13:59

с.Голосків, с-ще Сахкамінь, с.Пудлівці:

16 червня з наступаючим професійним святом Дня медичного працівника староста села Є.І. Мандзюк разом з  працівниками культури, діловодом та соціальним працівником привітали медичних працівників ФАПу села Голосків.

Голосків 16-06-18 (усі фото дивіться після статті)

Святкові вітання працівникам Сахкамінської амбулаторії.

Люди в білих халатах,
Наче ангели на цій землі,
Чи в день, чи в ніч, в мороз завжди,
Вони хворим ідуть допомагати.
Хай Бог дає Вам сили і щедрот,
І перемог на цій стежині болю,
І пацієнтів гарних, й нагород,
Ще вищих і освячених любов’ю.

Працівники культури та аматори сцени Сахкамінського клубу, з квітами та словами вдячності, прийшли привітати з Днем медичного працівника – самих шановних і самих головних людей селища Сахкамінь – сімейного лікаря Чорногуб Андрія Євгеновича, фельдшера Кардаш Інну Миколаївну, акушера Телятицьку Тетяну Володимирівну, медичну сестру Нетребову Ліану Василівну, стоматолога Романюк Тетяну Миколаївну, молодшого медичного працівника Форкун Галину Йосипівну.

Сахкамінь 16-06-18

17 червня у Пудлівцях привітали працівників ФАПу з професійним святом. Та від усієї душі побажати міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя та благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров’я, приносить радість та людське щастя.

Пудлівці 17-06-18