День матері та день сім’ї

Дата: 16.05.2018 09:26

15 травня багато країн світу відзначають Міжнародний день сім’ї,  а 13 травня цього року – День матері.

День матері – це день, коли ми можемо подякувати нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили, за їх самопожертву та любов. Родина – це місце та умова постійної реалізації власного досвіду, знань, без яких неможлива наступність поколінь.

З метою пропагування цінностей сімейного життя, відповідального батьківства, ролі матері в родині, під керівництвом директора комунальної установи «Гуменецький ТЦСО»  Шевчук Ольги Миколаївни, працівники відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю провели тематичні уроки та заходи до Дня матері та Дня сім’ї для дітей початкових класів Супрунковецького НВК (філія Гуменецького НВК) та Колубаївського НВК.  В рамках заходу діти готували аплікації для своїх матерів та їм було продемонсторовано відеоматеріал про цінності сімейного життя, а також роздано інформаційно-просвітницький матеріал та заохочувальні подарунки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Інші статті на цю тему:

День матері (с.Улянівка)
Свято родини в клубі селища Сахкамінь
День матері (с.Лисогірка)
День матері (с.Нігин)
Листівки для матусь (Слобідка-Гуменецька)

Читати статтю Семінар у Голосківському ДНЗ