Акція "За чисте довкілля" (с.Голосків)

Дата: 03.05.2018 10:09

Україна здавна славиться мальовничими селами та чепурними вишневими садочками біля хати.

Саме тому 4 квітня 2018 року в Голосківській ЗОШ І-ІІІ ступенів стартувала акція «За чисте довкілля».

Учні та вчителі вийшли зачищати парк навколо школи від самосіву та сміття. І, як завжди, мудрим словом та ділом допомогла голова сільської ради Абдулкадирова Інна Григорівна. Вона направила нам на допомогу працівників комунального підприємства Гуменецької ОТГ. Акція тривала майже місяць, а її завершальним етапом став суботник 28 квітня, на який вийшли усі працівники школи та жителі села. Охайний, доглянутий парк милує око, і ми сподіваємось, що спільними зусиллями за суттєвої підтримки Інни Григорівни ми наведемо лад та чистоту в усій громаді. (сайт Голосківської ЗОШ)

Читати Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації