Наша безпека – у наших руках (Нігинська ЗОШ)

Дата: 27.04.2018 14:46

З 16 по 20 квітня 2018 року в Нігинській загальноосвітній школі відбувся Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Усі заходи були спрямовані на формування в учнів поняття про взаємозв'язок способу життя і здоров'я; дотримання принципів здорової життєдіяльності; розвиток вмінь обговорювати ситуації та раціонально розв'язувати проблеми; виховання бережливого ставлення до власного життя.

Тиждень виявився насиченим на заходи: учнями 1-8 класів було проведено бесіду "Небезпека вдома і на вулиці"; старшокласниками створено презентації "Блискавки та дії електроструму", "Основні правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних речовин"; "Корисні поради дітям щодо особистої безпеки"; учні 1-4 класів взяли участь у конкурсі знавців загадок, прислів'їв, приказок; для учнів 5-7 класів була підготована вікторина "Чи знаєш ти основи безпеки життєдіяльності"; у конкурсі «Наша безпека – у наших руках» взяли участь учні 1-4 класів; конкурс малюнків «Правила безпеки очима дітей».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Акція «За чисте довкілля» в Сахкамінській ЗОШ