Пісенна спадщина селища Сахкамінь

Дата: 23.04.2018 14:30

Народна пісня... Не страшний їй час!
У ній звучання рідні й позитивні...
Вона живе у кожному із нас,
Мабуть-таки, на генетичнім рівні.

Фото без опису 20 квітня працівники Сахкамінського клубу Ніна Волинець і Надія Забродська прийшли провідати Валентину Антонівну Бичок, яка майже не виходить з дому через хворобу. Валентина Антонівна народилась 1939 році, вона одна з перших жителів нашого робітничого селища. Все життя важко працювала, але завжди знаходила час для творчості. Її майстерними вишитими рушниками мають можливість милуватися прихожани сільського Храму. А ще Валентина Антонівна через все своє життя пронесла любов до української народної пісні. Вона знає багато пісень, гаївок, колядок та щедрівок. Ми попросили згадати щось із пісенної спадщини.

Читати статтю Тиждень німецької мови у Голосківській школі