Фінал Всеукраїнських змагань з футзалу серед дівчат

Дата: 19.04.2018 15:00

З 12 по 15 квітня за підтримки Гуменецької об’єднаної територіальної громади вперше у Хмельницькій області відбулась фінальна Першість України ФСТ «Колос» серед дівчат 2003-2004 та 2005-2006 років народження.

У змаганнях прийняли участь чотирнадцять команд з дев’яти областей України, це переможці обласних та групових Всеукраїнських етапів. Розпочалось усе з урочистого параду відкриття. Ведучий, Тріцький Антон (учень 11 класу Нігинської ЗОШ) запросив до параду команди-учасниці змагань:

Команди 2003-2004 років народження

1. «Сугатинка» ДЮСШ Могилів-Подільського району Вінницької області;
  2. «Ковельчанка» Ковельський район Волинської області;
  3. «Фортуна» Солянського району Дніпропетровської області;
  4. «Багіра» м. Лиман Донецької області;
  5. Стрибізька ДЮСШ Житомирської області;
  6. «Колос» м. Сокаль Львівської області;
  7. Новобузької МДЮСШ м. Новий Буг Миколаївської області

Команди 2005-2006 років народження

1. «Фортуна» Солянського району Дніпропетровської області;
  2. «Багіра» м. Лиман Донецької області;
  3. «Ковельчанка» Ковельський район Волинської області;
  4. «Ніка» Матусівська ДЮСШ Черкаської області;
  5. «Колос» м. Сокаль Львівської області;
  6. ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ Хмельницької області;
  7. «Вікторія» Любарського району Житомирської області.

Честь Хмельницької області захищала команда ДЮСШ «Лідер» відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради.

До учасників змагань звернулись Говоровський Валентин Вікентійович - заступник голови Гуменецької сільської ради та Срібняк Лілія Олексіївна -  начальник відділу освіти, культури, спорту і туризму Гуменецької сільської ради, які разом з директором ДЮСШ «Лідер» Кшемінським Сергієм Сергійовичем вручили усім учасникам змагань солодкі подарунки. Учасників змагань привітав Повх Володимир Володимирович - голова Хмельницького обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Дорож Віктор Олександрович - начальник відділу культури, туризму молоді та спорту Кам’янець-Подільської райдержадміністрації вручив кожній команді довідники «Гостинна Кам’янеччина» а також по футбольному м’ячу отримали команди ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ та «Багіра» місто Лиман Донецької області.

Піснею про Україну учасників змагань привітала випускниця Нігинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, вихованка відділення футболу дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер» багаторазова чемпіонка обласних змагань з футболу, чемпіонка Всеукраїнської Першості з футболу «Хто ти, майбутній Олімпієць?» серед дівчат 2001-2002 років народження - Віталіна Козак.

Після параду відкриття зустрілись команда ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ та «Багіра» м. Лиман Донецької області. Гра видалась досить цікавою, та рівною, стовідсоткові моменти мали як одні так і інші. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. У другому таймі після розіграшу кутового удару Боднар Софія (ДЮСШ «Лідер») на дальній штанзі здавалось відкриває рахунок у зустрічі (глядачам здалося щоб був гол, вони почали радіти)… Але м’яч якимось дивом не потрапив у ворота. А уже через декілька хвилин м’яч опинився у сітці воріт команди ДЮСШ «Лідер». Матч-відкриття закінчився на користь «Багіри», яка у підсумку посіла третє місце. Далі було багато цікавих матчів, це було справжнє свято футболу.

Розподіл місць у віковій категорії 2003-2004 років народження:

1. «Багіра» м. Лиман Донецької області;
  2. «Колос» м. Сокаль Львівської області;
  3. «Ковельчанка» Ковельський район Волинської області;
  4. Стрибізька ДЮСШ Житомирської області;
  5. «Сугатинка» ДЮСШ Могилів-Подільського району Вінницької області;
  6. «Фортуна» Солянського району Дніпропетровської області;
  7. Новобузької МДЮСШ м. Новий Буг Миколаївської області

Кращий воротар - Гадада Тетяна «Колос»;
кращий нападник - Кісельова Дарина Стрибізької ДЮСШ;
кращий гравець - Чувилка Каріна «Багіра».

Розподіл місць у віковій категорії 2005-2006 років народження:

1. «Ковельчанка» Ковельський район Волинської області;
  2. «Колос» м. Сокаль Львівської області;
  3. «Багіра» м. Лиман Донецької області;
  4. «Ніка» Матусівської ДЮСШ Черкаської області;
  5. ДЮСШ «Лідер» Гуменецької ОТГ Хмельницької області;
  6. «Фортуна» Солянського району Дніпропетровської області;
  7. «Вікторія» Любарського району Житомирської області.

Кращий воротар - Радзивилюк Вікторія «Ковельчанка»;
кращий нападник - Невар Мирослава «Ковельчанка»;
кращий гравць - Брунець Анна «Колос».

Переможці та призери отримали кубки, грамоти, медалі, статуетки з символікою Гуменецької ОТГ, солодкі подарунки та масу приємних вражень та емоцій. Тренерам та дівчатам сподобалась організація змагань, а представник Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Яна Шевченко повідомила що надалі будуть співпрацювати з Гуменецькою громадою.

Спільними зусиллями відділу освіти, культури, спорту і туризму, дитячо-юнацької спортивної школи «Лідер», центру дитячо-юнацької творчості та й взагалі усієї Гуменецької сільської ради вдалось організувати та провести на високому рівні фінальну частину Всеукраїнських змагань.

Читати статтю Спартакіада школярів з шахів