Тиждень чарівної казки у ДНЗ «Метелик» Заліського-2 НВК

Дата: 18.04.2018 10:13

Казка, фантазія – це ключик, за допомогою якого можна відкрити… джерело думки і слова… Без казки, без гри уяви дитини не може жити… казка – це, образно кажучи, свіжий вітер, що роздмухує вогник дитячої думки й мови. Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом а й серцем.

В.Сухомлинський

У дошкільному навчальному закладі з 26.03.18 по 30.03.18 пройшов «Тиждень чарівної казки» з цікавими різноманітними розвагами, іграми, театралізованими виставами. Усі заходи проводились по сюжетах улюблених казок, що принесло задоволення дітям та працівникам дитячого садка.

Дошкільнята щодня поринали у казкову атмосферу. Вихователі нашого садочку уміло використовували казку як засіб виховання і вид мистецтва, до якого залучали дітей.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Великоднє свято в селищі Сахкамінь