Боротьба із бідністю – глобальна проблема сучасності

Дата: 30.03.2018 17:36

Негативні наслідки високого рівня бідності в світі, створюють розвиток зубожіння, неуцтва і хвороб, що передує умовам зростання злочинності та екстремізму.

Сьогодні ключовою проб­лемою є їх гальмівний вплив на динаміку глобального економіч­ного розвитку, адже через неграмотність та незадовільний фізич­ний стан значної частини населення відсталих країн практично неможливим є їх залучення у процеси розвитку. Крім того, вагомі масиви бідності та зубожіння у світі гальмують формування й роз­виток національних ринків відсталих країн, пригнічуючи та сегментуючи їх і без того обмежену купівельну спроможність. Цим са­мим стримується становлення сучасного глобального виробницт­ва, переважна частина якого може розвиватися лише за значних масштабів.

Саме тому в бібліотеці села Великозалісся відбулося засідання круглого столу на тему: «Боротьба із бідністю – глобальна проблема сучасності».

Чиати статтю Тиждень дитячого читання (Гуменецька бібліотека)