Тиждень дитячого читання

Дата: 30.03.2018 17:29

«Книги необхідні, як хліб насущний…»
(Т.Шевченко)

Всеукраїнський тиждень дитячого читання має багаторічні традиції. Започаткована дана акція у 1943 році письменником Л. Кассилем під назвою «Книжкові іменини». Тільки книжки святкують іменини не один раз на рік, а цілий тиждень, і це відбувається щороку в кінці березня. Ці дні – нагода безпосереднього контакту з читачами, популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки як скарбниці знань.

Серед безлічі книжок – давніх та сучасних, серйозних та веселих – найкращі написані для дітей. Дитяча книга – це сонячний зайчик, бо є світлою і радісною. Саме в березні, коли так привітно світить весняне сонце, розпочинається Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Тиждень дитячого читання – це свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, це свято бібліотекарів і читачів. Тому в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання бібліотекар КЗ «Гуменецька публічна бібліотека» побувала в гостях в Гуменецькому ДНЗ «Дивограй», поспілкувалась зі своїми найменшими користувачами та познайомила їх із героями українських народних казок. Та хоча на вулиці не зовсім ще тепло, та зустріч зігріла усіх теплом від спілкування і залишила яскраві спогади від знайомства з книгою.

Читати статтю В. О. Сухомлинський - великий педагог, мудрий учитель (Нігинська ЗОШ)